Strona główna / Struktura organizacyjna / Lista sędziów, asesorów i referendarzy

Lista sędziów, asesorów i referendarzy SR w Zabrzu

SĘDZIOWIE

Pierwsze i kolejne powołania, mianowania (art. 88b usp)

I WYDZIAŁ CYWILNY

SSR Agnieszka Monikowska - Biela - Przewodnicząca wydziału
SSR Magdalena Prochaczek
SSR Daniel Gierak
SSR Bartosz Mainka
SSR Magdalena Machorowska
SSR Izabela Graniczka
SSR Bartłomiej Marchlewski (0,5 etatu)
SSR Anna Basiura-Głogowska

II WYDZIAŁ KARNY

SSR Małgorzata Ciecierska - Hendryk - Przewodnicząca wydziału
SSR Adam Krukowski
SSR Marzena Czaicka
SSR Izebela Pudło
SSR Adam Budowicz
SSR Anita Hawranek - Keller
SSR Agnieszka Sierocińska
SSR Magdalena Sikorska
SSR Beata Badura
SSR Bartosz Dobrzański

III WYDZIAŁ RODZINNY I NIELETNICH.

SSR Iwona Skwarzec - Przewodnicząca wydziału
SSR Michał Kudełka
SSR Danuta Szopińska - Friedrich
SSR Katarzyna Guza
SSR Małgorzata Głowacka
SSR Anna Ziętek - Janczyszyn
SSR Grzegorz Liniewiecki

IV WYDZIAŁ PRACY.

SSR Agnieszka Kubis - Przewodnicząca wydziału
SSR Magdalena Kimel - delegowana do Sądu Okręgowego w Gliwicach
SSR Aleksander Kulesza
SSR Bartłomiej Marchlewski (0,5 etatu)

V WYDZIAŁ WYKONYWANIA ORZECZEŃ KARNYCH.

SSR Jolanta Drzażdżewska - Przewodnicząca wydziału
SSR Marek Kaszub
SSR Marzena Czaicka (0,1 etatu)
SSR Izebela Pudło (0,1 etatu)
SSR Małgorzata Ciecierska - Hendryk (0,1 etatu)
SSR Adam Krukowski (0,1 etatu)
SSR Adam Budowicz (0,1 etatu)
SSR Anita Hawranek - Keller (0,1 etatu)
SSR Agnieszka Sierocińska (0,1 etatu)
SSR Magdalena Sikorska (0,1 etatu)
SSR Beata Badura (0,1 etatu)
SSR Bartosz Dobrzański (0,1 etatu)

VIII WYDZIAŁ CYWILNY.

SSR Mariusz Śladkowski - Przewodniczący wydziału
SSR Ewa Grieger-Gorczyńska
SSR Agata Pituch
SSR Katarzyna Popławska
SSR Lidia Sęk
SSR Magdalena Tavares


REFERENDARZE

I WYDZIAŁ CYWILNY

RSR Anna Bednarek-Ochojska
RSR Magdalena Czakon
RSR Radosław Kminikowski
RSR Berenika Maciążek - (0,5 etatu) 

III Wydział Rodzinny i Nieletni

RSR Kariny Kunc - Urbańczyk - (0,5 etatu)

V WYDZIAŁ WYKONYWANIA ORZECZEŃ KARNYCH.

RSR Berenika Maciążek - (0,5 etatu) 

VI WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH

RSR Robert Zubek - Przewodniczący wydziału
RSR Sylwia Chrzan
RSR Dariusz Mrożek
RSR Jakub Pięta

VIII WYDZIAŁ CYWILNY

RSR Michał Brożyna
RSR Barbara Kula-Zych
RSR Magdalena Kabut
RSR Karina Kunc-Urbańczyk - (0,5 etatu)

Pokaż metryczkę  tego dokumentu drukuj  
Podpisał: Robert Wieczorek
Dokument z dnia: 09.01.2012
Dokument oglądany razy: 27 924
Opublikował: Grzegorz Cichoń
Publikacja dnia: 08.09.2021
 
Ukryj metryczkę  tego dokumentu     Drukuj 


Do góry