Strona główna / Wirtualne Biuro Obsługi Interesanta

Wirtualne Biuro Obsługi Interesanta

W Sądzie Rejonowym w Zabrzu został uruchomiony system Wirtualnego Biura Obsługi Interesanta, który powstał z myślą o usprawnieniu procesu obsługi interesantów. W skład systemu Wirtualnego Biura Obsługi Interesanta wchodzi kilka funkcjonalności.


Wirtualny Agent:

To usługa automatycznie udzielanych informacji o stanie sprawy na podstawie sygnatury sprawy. Usługa ta dostępna jest całą dobę, każdego dnia tygodnia. Aby uzyskać potrzebne informacje o stanie sprawy należy wprowadzić sygnaturę zgodnie z instrukcją zamieszczoną poniżej.

Instukcja do pobrania


Czatbot z funkcją Wirtualnego Asystenta:

Kolejną funkcjonalnością Wirtualnego Biura Obsługi Interesanta jest komunikator uruchomiony na stronie internetowej Sądu. Dzięki temu modułowi interesant może zapytać o status sprawy na podstawie wprowadzonej sygnatury, także za pośrednictwem kanału komunikacji bez konieczności kontaktu telefonicznego.


System kolejkowy:

Wirtualne Biuro Obsługi Interesanta zostało połączone z modułem biletowym, który pozwala na kontrolę całości ruchu w Biurze Obsługi Interesantów Sądu. Interesanci są obsługiwani według kolejności zgłoszeń, co wpływa na przejrzystość i sprawność w procesie obsługi interesantów.


Zamówienie akt do Czytelni akt:

System został wyposażony w aplikację umożliwiającą zamówienie akt do czytelni wraz z automatyczną rezerwacją na wskazaną datę i godzinę. Aplikacja ta jest dostępna na stronie Sądu lub po uzyskaniu połączenia telefonicznego.

Rezerwacja Akt


Rezerwacja wizyty:

Wychodząc naprzeciw potrzebom interesantów została uruchomiona, w ramach systemu, usługa „rezerwacji wizyty”, która daje interesantom możliwość umówienia wizyty w Sądzie za pośrednictwem strony internetowej.

Rezerwacja wizyty w BOI

 

Pokaż metryczkę  tego dokumentu drukuj  
Podpisał: Robert Wieczorek
Dokument z dnia: 04.04.2022
Dokument oglądany razy: 2 536
Opublikował: Robert Wieczorek
Publikacja dnia: 04.04.2022
 
Ukryj metryczkę  tego dokumentu     Drukuj 


Do góry