Oferty praktyk i staży

Program praktyk w administracji rządowej

Uczestniczymy w rządowym programie praktyk studenckich. Oferty o wolnych miejscach publikujemy na stronie oferty.praca.gov.pl.

Zapraszamy uczelnie i studentów do zapoznania się z naszą ofertą. Każde ogłoszenie zawiera dane kontaktowe dla zainteresowanych. Szczegółowe informacje o programie praktyk w Sądzie Rejonowym w Zabrzu można uzyskać pod numerem telefonu 32 37-35-704 oraz adresem e-mail praktyki@zabrze.sr.gov.pl

 

DOKUMENTY,  KTÓRE NALEŻY ZŁOŻYĆ W ODDZIALE ADMINISTRACYJNYM SĄDU REJONOWEGO W ZABRZU W CELU ODBYCIA PRAKTYKI STUDENCKIEJ:

  1. Pismo skierowane do Prezes Sądu Rejonowego w Zabrzu o przyjęcie na nieodpłatną praktykę (w piśmie należy wskazać wydział/oddział w którym chce się odbyć praktykę, termin odbycia praktyki, w jakich godzinach (od …..do…) i łączny wymiar godzin.
  2. Skierowanie z Uczelni do odbycia praktyki,
  3. Zakres/plan/program praktyki wydany przez Uczelnię,
  4. Dwa egzemplarze porozumienia wydanego przez Uczelnię,
  5. Zaświadczenie o ubezpieczeniu od następstw nieszczęśliwych wypadków lub zaświadczenie z Uczelni o opłaconym ubezpieczeniu.

Materiały informacyjne oraz dokumenty wzorcowe przydatne przy organizacji praktyki studenckiej w administracji rządowej są dostępne na stronie http://bip.kprm.gov.pl/

Porozumienie
Skierowanie

 

Pokaż metryczkę  tego dokumentu drukuj  
Podpisał: Dariusz Kalinowski
Dokument z dnia: 03.07.2015
Dokument oglądany razy: 16 773
Opublikował: Michał Melcz
Publikacja dnia: 07.12.2019
 
Ukryj metryczkę  tego dokumentu     Drukuj 


Do góry